Videa

Co to je Chytrá karanténa a kdy začne? Odpovídá předseda Ústředního krizového štábu a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula.

Jak funguje trasování nakažených pomocí technologií? Jaká je efektivita? Odpovídá předseda Ústředního krizového štábu a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula.

V Rakousku chtějí testovat 15 000 lidí denně, my testujeme pětkrát méně. Proč? A kdy to navýšíme? Odpovídá předseda Ústředního krizového štábu a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula.

Čteme o městech, která zastavila šíření viru na základě neustálého testování. Jsme schopni něčeho podobného a třeba v Praze, která je nejvíc zasažená, testovat z oken automobilů?

Byla uzavřena první města. Za jakých podmínek by se uzavřela další? A hrozí, že se uzavře Praha, jak se lidé stále ptají? Odpovídá Roman Prymula, předseda Ústředního krizového štábu.

Předseda Ústředního krizového štábu Roman Prymula v souvislosti s koronavirovou nákazou COVID-19 v ČR vyvrací poplašné zprávy, které se objevily na sociálních sítích.

Animované video shrnuje základní pravidla, jak se chránit před nákazou koronavirem a také kontakty, kam se může člověk obrátit pro radu nebo pomoc.